יום ראשון, 24 בפברואר 2013

מלכודת מוות ושערוריית שחיתות במועצה האזורית "לב השרון"

הודעה שהגיעה למערכת ויקיליקס ישראל בזו הלשון:

ברצוני להפנות את תשומת ליבך למפגע בטיחותי חמור ביותר ולשערוריית שחיתות המתקיימת בכל היבטיה  מול כל הרשויות הרלוונטיות במושב "גאולים" משק 54 -  שם העסק "ניצן טויס".
בתוקף היותי כקצין בטיחות, נדהמתי לראות כיצד מתקיים מחדל  אשר מהווה עניין של דיני נפשות ומשרת ציבור גדול, ילדים ומבוגרים, הנושא אחריות פלילית בהתהוותו, העשוי בכל רגע נתון להיות מלכודת המוות, אסון והטרגדיה הבאה.
בפנייתי האישית, אשתקד, לכלל הגורמים ברשויות הממשלה, הארציות והמקומיות (מצ"ב מכתב פנייה), אני מגלה, כי אף על פי שפוקדות אותנו טרגדיות דומות כגון "אסון הר הרצל" ו"טרגדיה בספא ארנה" אשר פיקחו אנשים יקרים ותמימים את חייהם, קיימת שחיתות, ניצול מעמד וסמכויות, לנטילת שוחד וטובות הנאה, בתמורה להתעלמות מוחלטת ושיטתית אל מול המפגע במושב גאולים - משק 54, ניצן טויס.
אבקש לציין שוב את סעיפי המפגעים הבודדים שנגלו לעיני, ומבלי שחקרתי את המקרה ליסודו,  
להלן רשימת המפגעים:

א.   קונסטרוקציה המבנה מאולתרת וחלשה - בשל ריבוי תוספות פיראטיות לא קיימת קונסטרוקציה מרכזית מסיבית, אך בכל זאת הוקמה קומה שניה גבוהה לאחסון סחורה מרובה.
ב.    מבנה ארעי ומאולתר - בנוי מאיסכורית טלאים טלאים אשר מהווים מבוך עכברים של חדרים ומובלעות.
ג.     לא קיימות יציאות חירום מהמבנה.
ד.    העדר של מערכת התרעות וכיבוי אש תקנית - מה שיעצים את מקרה האסון הבא.
ה.    חוסר בפתחי אוורור -  לצורך אויר חוזר בשוטף, ובעת חירום לשחרור חום ועשן (תקרה נמוכה).
ו.     סמיכות לפרדס ועשביה - סיכון כפול בעתות הקיץ, ניקוש עשביה וסילוק פסולת ועצמים מסביב למבנה למניעת התקלחות.
ז.     דרך גישה ופריקת רכבים מהחניה צרה מאוד וצמודה למבנה - בעת מקרה חירום ייווצר אסון נוסף בדריסת הנמלטים החוצה מהמבנה וחוסר יכולת של פריקת רכבים (סעיף אשר יעצים את האסון).
ח.    חוסר שילוט הכוונה מואר ותאורת חירום במקום.
ט.   אין הגבלה לכמות האנשים הנכנסת
י.     אין מאבטח בכניסה.
אינני מצפה יותר מראש מועצת "לב השרון" מר עמיר ריטוב, ומהגורמים האחראים במועצה –
יצחק שעתאל, עדי גיא, פנינה אמויאל-משה, צילה הדס, ישורון פרסיק, אסף אריכא, כי יפעלו ויקבלו את ההחלטות הנכונות, מכיוון שכנראה הם חלק מהגורמים להתהוות ויצירת שחיתות פלילית זו.

היום, אני פונה אליך בפנייה חרדה ודואגת, לפני חג הפורים, המייצר תנועת לקוחות מוגברת, כפי שחוויתי בשנה שעברה, לפעול ולהשפיע לסגירת מלכודת מוות זו לאלתר ולמנוע גרימת האסון והטרגדיה הבאה.
מבלי לקשור פנייתי המקצועית זו, בשל חוסר אפתיות ואוזלת ידם של הגורמים האחראים, עקבתי וחקרתי במהלך השנה האחרונה התנהלות עסק זה, ומצאתי כי עסק זה הינו פלטפורמה למכירת מוצרים מזויפים לרוב, דבר הגורם להונאה ומרמה אל מול קהל לקוחות תמימים, ולראיה:
1.       מכירת מוצרים מזויפים מבית מותג "ברצלונה" קישור עבור תביעה בנושא

2.       הפסקת פעילות מצד חברת "קודקוד"  עם "ניצן טויס" בשל מכירת מגוון מותגים מזויפים של  חברה זו.

בשקלול כל הנקודות הללו, החל מהפעלת עסק שלא כדין וללא רישוי מספר רב של שנים, נתינת שוחד לגורמים האחראים בקיומו, וכלה במכירת מוצרים מזויפים ללקוחות תמימים. אני למד כי עסק זה אינו כשר, וכי ישנם פעולות נוספות בלתי כשרות הנגלות מעינינו הציבור התמים.

מי ייתן ונתאחד למיגור תופעה זו ותופעות נוספות במדינה ישראל המתוקנת.
תקוותי שהמכתב הבא ישלח תחת הסיסמא "מושחתים נעלמתם".

מכתב זה נצור עמי, בתקווה שלא יעשה בו שימוש" כנגד" בעתיד, ואף יהווה את "הכתובת על הקיר".                                                                                                                                בברכה,

                                                                                                                                    אזרח אכפתי ומודאג.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה